NANOPROTECH Auto Moto Anticor

NANOPROTECH Auto Moto Anticor

Nanoprotech Auto Moto Anticor nowoczesny środek wypierający wilgoć z  pryskanej powierzchni. Środek szczególnie polecany dla kierowców, dbających o swój środek lokomocji. Świetnie zdaje egzamin w wszelkiego rodzaju urządzeniach narażonych na wilgoć i korozję. Polecany do stosowania i zabezpieczania maszyn rolniczych. Po zastosowaniu na powierzchni powstaje cienka nano-warstwa która zabezpiecza przed korozją lub przed jej dalszym postępowaniem.  Warto zaopatrzyć się w środek przy nieuchronnie zbliżającej się jesieni i zimie. Środek świetnie impregnuje wewnętrzne części samochodu (lub innego środka lokomocji) takie jak : sworznie, przeguby podwozie, błotniki, zawiasy, progi, podłużnice oraz gumowe uszczelki przy drzwiach

NANOPROTECH Auto Moto AnticorDługotrwała ochrona przed korozją ( Ponad 1 rok pod warunkiem przestrzegania zaleceń producenta):

  • w 100% wypiera wilgoć i zatrzymuje korozję
  • przedłuża okres żywotności części metalowych
  • chroni w zakresie temp. od -80 stopni C do +140 stopni C
  • wysoka zdolność przenikania
  • nie wymaga wcześniejszej obróbki metalu

SPOSÓB UŻYCIA :

Środek wstrząsnąć i rozpylać w odległości 20-30cm. Opakowanie wystarcza na ok 2m kwadratowe. Nanopowłoka powstaje po 10-15 minutach. Całkowity efekt po 24 godzinach. Środek nie traci swoich właściwości nawet przy stosowaniu w bardzo niskich temperaturach.

Polecamy również inne środki z grupy NANOPRTECH:

 

 

 

 

3 myśli na temat “NANOPROTECH Auto Moto Anticor”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *